Slowglow.pl chce zadbać o nasze ciało

"Ciało to nie wstyd. Dbanie o nie też nie" - czytamy w manifeście na stronie internetowej.

Powstał concept store Slowglow.pl oferujący wyłącznie polskie, naturalne produkty do pielęgnacji. Na stronie dostępne są kosmetyki, suplementy oraz produkty do domu takich marek, jak: Ala Natural Beauty, Oio, Veoli, Yope, Mokosh, Hagi, Zojo czy Bogna Skin. Jak wynika z manifestu opublikowanego na stronie internetowej, Slowglow.pl chce oferować wyłącznie produkty kosmetyczne o prostych, czytelnych składach, nietestowane na zwierzętach i bezpieczne dla skóry, w opakowaniach "zero waste" oraz z myślą o wsparciu lokalnych producentów.

Serwis Slowglow.pl powstał w lipcu 2020 r. i został zbudowany na trzech filarach: naturalności, odpowiedzialności i lokalności. Na ofertę concept store’u składają się wyselekcjonowane produkty blisko 40 marek tworzonych w polskich manufakturach. Znajdują się tu m.in. emulsje, kremy, szampony i odżywki do włosów, a także herbaty ziołowe czy naturalne świece sojowe. Wiele produktów dostępnych na Slowglow.pl tworzonych jest zgodnie z filozofią zero waste, w opakowaniach już przetworzonych lub nadających się do całkowitego recyklingu. W szerokiej gamie dostępne są także kosmetyki wegańskie.

Slowglow.pl to oprócz wirtualnego sklepu także platforma do poszerzenia świadomości na temat holistycznej pielęgnacji. Klienci mogą tutaj liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie pielęgnacji.

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.