Agnieszka Pawełek i Katarzyna Piskorz w agencji Słucham

Słucham specjalizuje się w marketingu podcastów.

Do zespołu agencji Słucham dołączyły Agnieszka Pawełek (na zdj. z lewej) i Katarzyna Piskorz.

Pawełek jako account manager odpowiada za obsługę klientów. Specjalizuje się w koordynacji produkcji i emisji podcastów brandowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w TalentMedia (LTTM Group), gdzie
zajmowała się współpracą z twórcami na YouTube, a następnie sprzedażą̨ i egzekucją projektów i kampanii branded content z udziałem influencerów. Brała również udział w tworzeniu kanałów marek na YouTube.

Piskorz dołączyła do agencji Słucham jako account executive. Będzie odpowiadać za research oraz bieżące wsparcie prowadzonych projektów oraz procesów nowobiznesowych. Do Słucham przeszła z agencji Hill + Knowlton Strategies, gdzie brała udział w realizacji projektów z zakresu infuencer marketingu.

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.