Historyczna okładka magazynu "Focus"

Po raz pierwszy w historii magazynu okładka powstała z partnerem zewnętrznym, którym jest CD Project Red, twórca gry Cyberpunk 2077.

Po raz pierwszy w historii magazynu "Focus" okładka została zaprojektowana wraz z partnerem zewnętrznym. Grudniowe wydanie magazynu powstało we współpracy z firmą CD Project Red. Prace graficzne koordynował Michał Janicki, dyrektor artystyczny w Grupie Focus.

– Cyberpunk 2077 to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń popkultury początku nowej dekady i zwiastuje powrót mody na ten nurt fantastyki naukowej. Cieszymy się, że jako pierwsi mogliśmy połączyć siły z twórcami gry i przedstawić naukowe spojrzenie na szanse i zagrożenia wynikające z transhumanizmu. Artykuł, będący tematem numeru, którego autorem jest Jan Stradowski, dziennikarz popularnonaukowy, w jasny sposób odpowiada na pytania, co nam da udoskonalanie ludzkiego ciała przez technologie i jak będzie wyglądała niedaleka przyszłość – mówi Łukasz Załuski, redaktor naczelny magazynu "Focus". W wydaniu znajdzie się również wywiad z Marcinem Blachą, story directorem w CD Project Red i jednym z twórców Cyberpunk 2077. 

Magazyn wsparty jest kampanią promocyjną głównie w tytułach prasowych, serwisach internetowych i kanałach social media Burda Media Polska.

Partnerstwo z CD Projekt Red będzie miało także odzwierciedlenie w serwisie Focus.pl. 

Serwis Focus.pl w październiku zanotował 1,1 mln real users, co stanowi wzrost o 90% r./r. (wg PBI).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.