Przemysław Pohrybieniuk nowym dyrektorem zarządzającym Kulczyk Foundation

Ma ponad 25-letni staż w firmach krajowych i międzynarodowych oraz organizacjach pozarządowych. Był m.in. współtwórcą i liderem programu "Podziel się posiłkiem" oraz produktu "Mleczny Start".

Przemysław Pohrybieniuk, od 1 grudnia br. dyrektor zarządzający Kulczyk Foundation, odpowiadał wcześniej za różne aspekty zarządzania, marketingu, rozwoju biznesu, zarządzania reputacją i komunikacji społecznej, m.in. w międzynarodowych firmach Danone (członek zarządu), PwC, BBDO (PR), Dentons oraz organizacjach społecznych, takich jak Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” (prezes zarządu) i ACCA (dyrektor zarządzający na Polskę i kraje bałtyckie).

Pohrybieniuk był współtwórcą i liderem programu marketingu zaangażowanego społecznie „Podziel się posiłkiem"   oraz „Mlecznego startu" produktu z obszaru biznesowych innowacji społecznych. Obecnie jest także członkiem Rady Programowej Kongresu Ekonomii Wartości (Open Eyes Economy Summit) w Krakowie, członkiem Rady Uczelni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Rady Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (stosunki międzynarodowe) oraz Szkoły Zarządzania University of Bath w Wielkiej Brytanii (MSc).

Paweł Piasecki 913 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.