Beata Ryczkowska executive programming director Grupy Kino Polska

Spółka zmienia strukturę Działu Programowego.

Spółka Kino Polska TV SA zmieniła strukturę Działu Programowego "w związku z potrzebą udoskonalenia metod pracy i dostosowania ich do najlepszych praktyk rynkowych". Beata Ryczkowska awansowała na stanowisko executive programming director. Będzie odpowiadać za stworzenie i wdrożenie spójnej strategii programowej kanałów telewizyjnych Grupy Kino Polska oraz ich działania operacyjne. Do Beaty Ryczkowskiej raportują bezpośrednio dyrektorzy programowi kanałów Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV oraz FilmBox. Wkrótce do zespołu Działu Programowego dołączy koordynator ds. programowych, który wesprze Beatę Ryczkowską w zarządzaniu kanałami FilmBox.

– Zmieniliśmy strukturę Działu Programowego, by jeszcze lepiej wykorzystać ogromny potencjał pracowników Kino Polska TV. Chcemy dostarczać naszym widzom atrakcyjniejszą ofertę programową, partnerom biznesowym zaoferować doskonalszy produkt i w ten sposób stać się bardziej konkurencyjnym na rynku medialnym w Polsce – wyjaśnia Levent Gültan, członek zarządu Kino Polska TV SA odpowiedzialny m.in. za programming.

Beata Ryczkowska pracuje dla Kino Polska TV od 2018 roku. Poprzednio pełniła funkcję dyrektor programowej Kino TV i kanałów FilmBox, a wcześniej przez dwa i pół roku - Stopklatki. Jeszcze wcześniej była m.in. dyrektor programową Canal+ i platformy Cyfra+, odpowiadała też za kanały tematyczne z grupy Canal+ Cyfrowy. Zajmowała się również produkcją filmów.

Piotr Machul 306 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.