Marta Spychalska head of business development w Papaya Films Lisbon

Wcześniej przez 10 lat była związana z Grupą Wirtualna Polska.

Marta Spychalska, nowa head of business development w Papaya Films Lisbon, spędziła ostatnie 4 lata w Papaya Films na stanowisku producentki, realizując kampanie na rynek lokalny oraz światowe, serwisowe produkcje. Wcześniej przez 10 lat była związana z Grupą Wirtualna Polska. 

Jako head of business development będzie kontynuować pracę nad rozwojem portugalskiej spółki, którą Papaya Films uruchomiła w trzecim kwartale 2020 r. Funkcję tę będzie pełnić z biur w Warszawie oraz w Lizbonie we współpracy z Kacprem Sawickim, CEO i executive producerem Papaya Films. W 2021 r., oprócz produkcji serwisowych, oferta portugalska poszerzona zostanie o projekty "primary" na rynek lokalny i w partnerstwie z brazylijskimi agencjami reklamowymi.

Katarzyna Kacprzak 614 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.