Tomasz Magalski business development directorem w Focus Media Group i Imagine Nation

Do zespołu dołączyła także Magdalena Kozicka, obejmując stanowisko new business managera.

FOTO: Łukasz Smykla
FOTO: Łukasz Smykla
Agencje Focus Media Group i Imagine Nation wzmacniają struktury new business i business development. Za rozwój biznesu obu agencji – fullservice’owej Focus Media Group oraz eventowej Imagine Nation – odpowiada Tomasz Magalski, pełniąc rolę business development directora. Wcześniej, przez wiele lat, był związany z agencjami XConcept oraz 4Frame jako business development director i członek zarządu.

Do zespołu dołączyła także Magdalena Kozicka, obejmując stanowisko new business managera. Jest odpowiedzialna przede wszystkim za pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój relacji z dotychczasowymi partnerami Imagine Nation. Wcześniej pracowała w agencji Mea Group. Z branżą eventową związana jest od ponad 11 lat. Od kilku lat jest również trenerką w EMTG (Event Manager Training Group).

Katarzyna Kacprzak 478 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.