Robert Feluś redaktorem naczelnym "Wprost"

Od maja br. tygodnik ukazuje się tylko w wersji cyfrowej.

Robert Feluś objął stanowisko redaktora naczelnego tygodnika "Wprost" (AWR Wprost). Pracę rozpocznie od stycznia 2021 r. Będzie miał pieczę nad serwisem Wprost.pl, w tym Wprost Premium, zajmującym się cyfrowym wydanie tygodnika.

Od maja br. "Wprost" ukazuje się tylko w formie cyfrowej. Z funkcji redaktora naczelnego zrezygnował wtedy Marcin Dzierżanowski, później pracami redakcji kierował jako redaktor prowadzący Szymon Krawiec.  AWR „Wprost” należy do PMPG Polskie Media S.A., której założycielem i głównym akcjonariuszem jest Michał M. Lisiecki.

Robert Feluś ma bogate doświadczenie dziennikarskie, w krakowskim oddziale "Super Expressu", "Forbes", "Przeglądzie Sportowym", "Dzienniku Polskim", "Echu Krakowa". W latach 2014-2018 był redaktorem naczelnym "Faktu", prowadził programy "Onet Rano" i "Newsroom". Ostatnio był wicenaczelnym Wirtualnej Polski i redaktorem naczelnym serwisu WP SportoweFakty.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.