Książka "Marketing generacji silver" w formie ebooka

Jest dostępna za darmo w formatach epub i mobi.

Książka "Marketing generacji silver. Jak skutecznie komunikować się z pokoleniem 50+" jest już dostępna w formie ebooka, zarówno w formacie mobi, jak i epub. Publikację można pobrać bezpłatnie korzystając z linków:

Mobi: https://bit.ly/Marketing_generacji_silver-MOBI

Epub: https://bit.ly/Marketing_generacji_silver-EPUB

Książka w wersji papierowej ukazała się na początku lipca br. To pionierska, pierwsza na naszym rynku publikacja zawierającą pełny przegląd najnowszej wiedzy i najskuteczniejszych praktyk związanych z marketingiem kierowanym do szeroko pojętej grupy seniorów (osób w wieku 50+). Omówione zostały w niej najlepsze strategie marketingowe i mediowe.

Do współpracy zaproszono ekspertów z firm badawczych, reklamodawców oraz przedstawicieli agencji reklamowych i mediowych. Firma badawcza IQS na potrzeby publikacji przygotowała specjalnie badania na temat polskich seniorów - ich stylów życia, konsumpcji mediów, stosunku do marek, obecności w reklamie oraz zaangażowania w marketing.

Inicjatorami projektu są Biuro Reklamy TVP i VFP Communications Ltd., wydawca magazynu "Media Marketing Polska" oraz serwisów MMPOnline.pl i MMP24.pl. Partnerem wspierającym publikację jest firma Mastermind Media, właściciel serwisu BabyBoomers.pl.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.