CCC uruchamia dostawę w godzinę w 7 kolejnych miastach

Sieć radzi sobie z planowanym zamknięciem galerii.

W listopadzie sieć sklepów z obuwiem CCC uruchomiła specjalną usługę umożliwiającą dostawę zamówienia do domu konsumenta w godzinę. Teraz rozszerza usługę o 7 kolejnych miast. Szybkie dostawy obuwia zamówionego online od 21 grudnia będą dostępne także w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku oraz Gdyni. Zamówienia, podobnie jak dotychczas, będą się odbywały w oparciu o towar dostępny w sklepach stacjonarnych. 

Pilotażowa usługa w Warszawie ruszyła na początku listopada i zbiegła się z ponownym zamknięciem centrów handlowych w związku z pandemią koronawirusa. Testy wypadły udanie i spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów, wobec czego od 21 grudnia CCC rozszerza zakres usługi i przy zamówieniach składanych na terenie 8 aglomeracji pojawia się możliwość "dostawa tego samego dnia". Po wybraniu tej opcji zamówienie zostanie przekazane do przygotowania do sklepu CCC w mieście objętym usługą, a kurier po otrzymaniu powiadomienia o skompletowaniu przesyłki w specjalnej aplikacji, może ją odebrać i dostarczyć wprost do klienta. Od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia produktu do klienta mija około godziny.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.