MISBHV nowym "Przyjacielem UNICEF"

Polska marka streetwearowa będzie wspierać największą organizacją humanitarną działającą na rzecz dzieci.

Środki otrzymane od MISBHV zostaną przeznaczone na zapewnienie pomocy żywnościowej, medycznej, edukacyjnej czy wodno-sanitarnej najbardziej potrzebującym dzieciom w najuboższych krajach świata.

- 2020 to rok nowej solidarności, który przypomniał nam o wadze wartości takich jak empatia, współczucie i bliskość. Dziękujemy UNICEF za niestrudzoną pracę na rzecz naszej wspólnej przyszłości - powiedziała Natalia Maczek, założycielka i właścicielka MISBHV.

Marka odzieżowa MISBHV jest obecna na polskim rynku od 2007 r. Oprócz Polski jej kolekcje pojawiły się m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Hong Kongu i Korei Południowej. Wśród gwiazd promujących MISBHV znalazły się Cara Delevingne, Azealia Banks oraz jedna z najpopularniejszych influencerek na Instagramie - Kylie Jenner (206 milionów obserwujących). Od 2020 r. z marką współpracuje też znany malarz, grafik i twórca plakatów Rafał Olbiński. W listopadzie szanghajski fotograf działający pod pseudonimem Hqeivy oskarżył MISBHV na Instagramie o bezprawne użycie jego zdjęcia i umieszczenie go na ubraniach, co szeroko komentowano w mediach społecznościowych.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.