Radio TOK FM z nową ramówką od 2 stycznia

Nowości to m.in. pasmo informacyjno-publicystyczne "TOK360", nadawane od poniedziałku do piątku, a także audycja "Godzina kultury" Marty Perchuć-Burzyńskiej. Do stacji po przerwie wraca Karolina Głowacka.

Od 4 stycznia 2021 r. o godz. 18:00 na antenie Radia TOK FM nadawane będzie nowe pasmo informacyjno-publicystyczne "TOK360".  Ten magazyn podsumowujący wydarzenia dnia poprowadzą Adam Ozga, który dotychczas wydawał poranne serwisy informacyjne stacji, oraz Wojciech Muzal, który dołączył do zespołu TOK FM z Radia Łódź, gdzie prowadził poranną audycję „Na Dzień Dobry” i magazyn reporterów „Słuchasz i Wiesz”.

2 stycznia na antenę TOK FM po ponad rocznej przerwie powróciła Karolina Głowacka. Dziennikarka prowadzi obecnie nową odsłonę sobotniego i niedzielnego "Poranka Radia TOK FM". Nowością w ramówce stacji jest też "Godzina kultury" prowadzona przez Martę Perchuć-Burzyńską w soboty po godz. 19:00. Program będzie częścią pasma kulturalnego, emitowanego co sobota między 17 a 21, na które złożą się: "Poczytalni", "Szkoda czasu na złe seriale", "Godzina kultury" oraz "Między słowami". Od poniedziałku piątku po 23:00 w TOK FM usłyszymy audycję "Maciej Zakrocki przedstawia...". podejmującą m.in. tematykę europejską i historyczną. Z kolei w niedziele po godz. 19 na antenie w nowej formule pojawi się audycja femistyczna "Biuletyn rewolucyjny" prowadzona przez Annę Piekutowską i Małgorzatę Wołczyńską.

Od stycznia 2021 r. w nowej ramówce zmienią się godziny nadawania niektórych programów znanych już z anteny TOK FM. Pełne informacje są dostępne na https://audycje.tokfm.pl/ramowka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.