14 stycznia premiera Samsunga Galaxy S21

Trzy nowe modele mają zostać pokazane podczas konferencji Galaxy Unpacked 2021, miesiąc wcześniej, niż pierwotnie zakładano.

Nowe telefony południowokoreańskiego producenta obsługujące technologię 5G (Galaxy S21, Galaxy S21 Plus i Galaxy S21 Ultra) wraz z akcesoriami (słuchawki Galaxy Buds Pro i działający w oparciu o Bluetooth lokalizator Smart Tag) zostaną najprawdopodobniej pokazane podczas konferencji Galaxy Unpacked 14 stycznia br. na stronie samsung.com. Zazwyczaj Samsung ogłaszał premiery nowych modeli miesiąc później.

Zaproszenie na wydarzenie Samsung Galaxy Unpacked 2021 nie wymienia wprost żadnego z wymienionych powyżej telefonów. Hasłu "Welcome to Everyday Epic” towarzyszy zdjęcie pokazujące moduł tylnej kamery aparatu w nieprzezroczystym sześcianie. Producent już pod koniec grudnia br. rozpoczął przyjmowanie zamówień przedsprzedażowych (tak naprawdę jest to bardziej rezerwacja miejsca w wirtualnej kolejce) na nowy flagowy model, nie ujawniając przy tym żadnych dodatkowych informacji. Samsung oferuje 50 dolarów kredytu na akcesoria dla osób dokonujących rezerwacji plus dodatkowe 10 dolarów kredytu, jeśli robią to za pomocą aplikacji Shop Samsung.

Paweł Piasecki 563 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.