Tomasz Korniejew dyrektorem Moto.pl

Od stycznia br. odpowiada za rozwój redakcyjny i wizerunkowy Moto.pl oraz wszystkich serwisów Gazeta.pl dotyczących motoryzacji.

Tomasz Korniejew awansował w strukturach Gazeta.pl i objął stanowisko dyrektora Moto.pl, które łączy z funkcją redaktora naczelnego serwisu. Odpowiada za rozwój redakcyjny i wizerunkowy Moto.pl i wszystkich motoryzacyjnych serwisów Gazeta.pl oraz wzrost ich zasięgu, a także za wpływy i rozwój oferty produktowej dla branży motoryzacyjnej w Gazeta.pl.

Korniejew w latach 2003-2010 pracował jako dziennikarz w tygodniku "Motor", od 2010 r. do 2017 r. był redaktorem prowadzącym serwis motoryzacyjny w Infor.pl. Od 2017 r. jest związany z Agorą jako redaktor naczelny Moto.pl. W tym czasie serwis zanotował wzrost oglądalności i skok w rankingu serwisów motoryzacyjnych. W 2017 r. zajmował szóste miejsce (1,2 mln realnych użytkowników, Gemius/Megapanel grudzień 2017 r.), a w 2020 r., według nowego badania Mediapanel, trzecią pozycję z widownią na poziomie 3,3 mln realnych użytkowników (Gemius/Mediapanel listopad 2020 r.).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.