Michał Medowski regionalnym dyrektorem marketingu w Reckitt Benckiserze

Po prawie dziesięciu latach rozstał się z Mondelezem.

Michał Medowski dołączył do Reckitt Benckisera, gdzie objął stanowisko regional marketing directora na Polskę i Europę Wschodnią. Będzie odpowiadał za działania marek Finish, Vanish, Airwick, Calgon, Cilit Bang, Lysol, Bryza, Lanza, Dosia, Lovela i Woolite. Poza Polską odpowiada za te brandy również na Litwie, Łotwie, w Estonii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Chorwacji, Słowenii, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Kosowie, Rumunii, Bułgarii.

Medowski przez niespełna ostatnie dziesięć lat związany był z Mondelezem. Był tam m.in. dyrektorem marketingu dywizji czekolad na rynkach: polskim, w krajach bałtyckich, czeskim, słowackim i węgierskim. Wcześniej pracował w Unileverze, gdzie pełnił m.in. rolę brand building directora w Polsce i krajach bałtyckich produktów higieny osobistej.

Maciej Florek 2391 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.