Shell zachęca do tankowania

Do 1 marca we wtorki i czwartki dostępna będzie promocyjna oferta gastronomiczna na stacjach.

Operator sieci paliw Shell Polska zachęca do tankowania we wtorki i czwartki – w te dni kierowcy będą mogli kupić hot dogi w cenie 5 zł, kanapki deli by Shell za 5,49 zł oraz uzyskać kod promocyjny na 500 punktów Shell ClubSmart. Tak jak do tej pory w każdy wtorek i czwartek na stacjach Shell kierowcy mogą kupować paliwa premium Shell V-Power w cenie paliw podstawowych: we wtorki Shell V-Power 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel.

To już trzecia i ostatnia, jak zapowiada koncern, odsłona promocji „Moc okazji we wtorki i czwartki”. Potrwa do 1 marca br. Za przygotowanie materiałów kampanii ATL i BTL odpowiada agencja Ogilvy, drukiem materiałów na stacje oraz logistyką zajęła się Altavia, a realizacją działań PR agencja Hill+Knowlton Strategies. 

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.