Martyna Adamus talents management directorem w grupie LTTM

Przejmie część obowiązków Mateusza Billa, byłego szefa działu rozrywki w LifeTube, który odchodzi po ponad trzech latach współpracy z firmą.

Martyna Adamus, wcześniej head of glow by LifeTube, awansowała na nowo utworzone stanowisko talents management directora w grupie LTTM (LifeTube, TalentMedia, Gameset). Odtąd odpowiada za zarządzanie dwoma działami talent managerów (glow i rozrywka), reprezentujących ponad 110 kanałów na YouTube, mających łącznie prawie 60 mln subskrypcji i współpracujących na wyłączność z siecią LifeTube.

Wśród kompetencji zespołów, którymi zarządza Martyna Adamus, jest dbanie o rozwój kanałów zrzeszonych w sieci premium oraz koordynacja wszystkich współprac komercyjnych na ich kanałach i profilach w mediach społecznościowych, a także akcji pro bono, w które angażują się influencerzy.
 
Nowa talents management director przejmie część obowiązków Mateusza Billa, byłego szefa działu rozrywki w LifeTube, którego ponadtrzyletnia współpraca z firmą zakończyła się w styczniu 2021 r.
Maciej Florek 2380 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.