Agnieszka Szlaska dyrektorem komunikacji i promocji w Sante

Poprzednio pracowała m.in. w Communication Unlimited i Clear Channel Poland.

Agnieszka Szlaska, nowa dyrektor komunikacji i promocji, odpowiada za stworzenie i wdrożenie strategii komunikacyjnej, promocyjnej i PR dla firmy Sante, portfolio produktów Sante (zdrowa i funkcjonalna żywność) oraz Studia Sante Uzdrowisko Miejskie.

Od sierpnia 2020 r. pracowała w zespole agencji Communication Unlimited jako head od PR. Wcześniej przez siedem lat była również dyrektorem komunikacji i promocji w firmie reklamy zewnętrznej Clear Channel Poland, gdzie odpowiadała za PR, promocję firmy oraz portfolio produktów OOH i digital OOH.

Przez wiele lat była związana z rynkiem prasowym, w latach 2007-2012 jako dyrektor promocji i PR Grupy Zwierciadło. Wcześniej przez kilka lat kierowała promocją segmentu pism luksusowych Wydawnictwa Bauer, odpowiadając za miesięcznik "Twój Styl" i "Pani". W latach 2003-2005 była dyrektorem marketingu AWR Wprost, tworząc strategię dla "Wprost", "BusinessWeek", "Pani" oraz magazynów hobbystycznych. W wydawnictwie prasowym Twój Styl pracowała od 1998 r. m.in. dla magazynów "Twój Styl", "Filipinka" i "Votre Beaute".

Katarzyna Kacprzak 690 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.