Kuba Wojewódzki wycofuje się z projektu gastronomicznego Niewinni Czarodzieje

Gwiazdor telewizji TVN chce rozkręcać autorską sieć restauracji, o czym poinformował na Instagramie.

"Szanowni Państwo, Drodzy Goście, Kochani. W związku z planowanym otwarciem autorskiej sieci restauracji rezygnuję z udziału w projekcie Niewinni Czarodzieje. Tym samym odsprzedaję swoje udziały wspólnikowi. Nie będę już odpowiadał za jakość i styl restauracji. Nie będę w nich bywał. Nie będę już zarządzał tym profilem na Instagramie. Jednocześnie, jak to wszystko się skończy, zapraszam was do Gdyni, gdzie otwieramy nasz pierwszy lokal. Dalej Warszawa i Kraków" – poinformował Kuba Wojewódzki, dziennikarz, gwiazdor telewizji TVN, na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, który ma 1,3 mln obserwujących.

W lipcu 2019 r. Wojewódzki otworzył wraz z partnerem biznesowym, restauratorem Józefem Krawczykiem pierwszy lokal pod szyldem Niewinni Czarodzieje 2.0 w Warszawie w nowym centrum handlowym Elektrownia Powiśle. W maju 2020 r. otwarto drugi lokal pod tym szyldem we Wrocławiu. Jeszcze w grudniu ub.r. Wojewódzki zapowiadał na I kwartał br. otwarcie Niewinnych Czarodziejów 3.0 w Gdyni. Wspólny projekt Kuby Wojewódzkiego i Dawida Kwidzińskiego wygrał przetarg na lokal w budynku Gdyńskiego Centrum Filmowego i Gdyńskiej Szkoły Filmowej ogłoszony przez Agencję Rozwoju Gdyni.

Krawczyk, dotychczasowy wspólnik Wojewódzkiego, jest właścicielem restauracji Projekt 44 i Burger Bistro w Warszawie, Butchery & Grill, Steak N' Roll i Sukiennice 7 we Wrocławiu oraz sieci Domowe Smaki.

 

Paweł Piasecki 1017 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.