Play reklamuje zimowe promocje [wideo]

Gwiazdą kampanii jest Agnieszka Chylińska.

Spółka telekomunikacyjna P4, operator sieci komórkowej Play, przygotował kilka nowych ofert w ramach, jak to nazywa, "zimowych promocji". Klient, zawierając umowę na dowolny abonament komórkowy na 2 lata, otrzymuje pół roku bez opłat. Jeśli natomiast wybierze jeden z pakietów z usługą telewizji Play Now TV, otrzyma zwolnienie z opłaty za dostęp do internetu, również nawet przez pół roku. Promocja dotyczy zarówno połączenia stacjonarnego w wersjach 300 i 600 Mb/s, jak i bezprzewodowego z routerem lub Net Boxem. Jeśli klient wybierze najtańszy pakiet telewizji za 10 zł miesięcznie, wówczas dostanie 3 miesiące bez opłat za internet.

Te oferty operator promuje za pomocą kampanii reklamowej, do której zaangażował znaną wokalistkę Agnieszkę Chylińską.

Kreacje reklam dla Playa przygotowuje agencja Grandes Kochonos, zaś planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MediaCom.

Maciej Burlikowski 1578 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.