Olga Ładna-Toeplitz w Human Ark

Będzie zarządzać nowym pionem postprodukcji.

Olga Ładna-Toeplitz stanęła na czele nowo utworzonego pionu postprodukcji w studiu Human Ark. Z branżą reklamową związana jest od 9 lat. Studiowała produkcję filmową w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej TV i Teatralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencji Saatchi & Saatchi, polskim oddziale Prodigiousa oraz Studiu Orka.

Ładna-Toeplitz w Human Ark będzie zarządzała nowo utworzonym pionem postprodukcji. Studio wyposażone jest w zaplecze techniczne umożliwiające kompleksową obsługę produkcji reklamowych oraz filmów fabularnych. Posiada nowe stanowisko DI z kolor korekcją w sali kinowej, dodatkowe stanowiska do montażu i online’u. Utworzenie nowego działu pozwala Human Ark na kompleksową obsługę postprodukcji i otwarcie się na produkcje o średnim i niskim budżecie oraz krótkim czasie realizacji.

Katarzyna Kacprzak 497 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.