Małgorzata Guryn client service directorem w Havas Warsaw

Z agencją jest związana od 2019 r.

Małgorzata Guryn objęła stanowisko client service directora w Havas Warsaw. Z agencją związana jest od 2019 r. i dotychczas była zatrudniona jako business development director. W ramach nowych obowiązków będzie zarządzać zespołem client service, odpowiadając za procesy przetargowe oraz koordynując projekty dla obecnych klientów agencji, między innymi Reckitt Benckisera, Orange i Canal+. Małgorzata Guryn nadal będzie raportować bezpośrednio do Doroty Mazur, CEO agencji Havas Creative.

Guryn związana jest z branżą reklamową od 2002 r. W poprzedniej agencji BBDO spędziła 14 lat, ostatnio na stanowisku account directora. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów z branż od FMCG i OTC po finanse, ubezpieczenia, telekomy oraz B2B. Realizowała je dla takich klientów, jak: PepsiCo, Bayer, 3M, Prudential, Getin Bank, Mars, Browar Namysłów czy Zott. Pracowała m.in. nad kampaniami "Młodzi Bogowie" dla Prudentiala oraz "To, co ważne" dla Huawei.

Katarzyna Kacprzak 612 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.