Ruszyła kampania nowej marki piwa Buh

Odpowiadają za nią m.in. agencje z Group One - Sales Tube i Value Media, a ambasadorką marki została Katarzyna Warnke.

Wystartowała kampania promocyjna piwa kraftowego Buh - flagowego produktu spółki Przyjazne Państwo, stworzonej przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego. Dotychczasowe działania mediowe skoncentrowano w digitalu, skupiając się na zasięgowej kampanii na portalach horyzontalnych i emisji display na powierzchniach dostępnych w ramach programmaticu.

Kampania pod hasłem „Uwolnij BUHA!” obejmie m.in. kanały tematyczne stacji TVN i Polsat oraz internet. W spocie użyto utworu Hot Blood "Soul Dracula" z 1975 r., wykorzystanego w filmie „Tylko kochankowie przeżyją” w reż. Jima Jarmuscha. Wersja emitowana w telewizji trwa 10 sekund, zaś pełna wersja reklamy będzie dostępna tylko na stronie www.buhpiwo.pl.

Ambasadorką marki BUH została Katarzyna Warnke, która wraz z Piotrem Stramowskim latem 2020 r. wspierała wizerunkowo także crowdinvestingową kampanię innej spółki Janusza Palikota – Alembik Polska SA.

Za strategię, planowanie i zakup mediów w tym online oraz telewizję odpowiadają agencje należące do Group One - Value Media i SalesTube, a za produkcję spotów agencja Lulu Production. Za design butelki odpowiada
Tomasz „Waciak” Wójcik, a mural w Warszawie przy ul. Jaworzyńskiej 8 stworzył Przemysław Truściński. Z ramienia Browaru Tenczynek kampanią zarządza Przemysław Bobrowicz - dyrektor marketingu tej spółki i CEO lubelskiej agencji MarkNeting. Za media relations, w tym PR produktowy i korporacyjny Buha odpowiada agencja Hello PR.

(Współpraca: Paweł Piasecki)

Maciej Florek 2382 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.