Maciej Godlewski dyrektorem zarządzającym agencji Arena Media

Ostatnio pełnił funkcję chief growth officera agencji K2 Precise.

Stanowisko dyrektora zarządzającego Arena Media (Havas Media Group) obejmie Maciej Godlewski. Ma to być kolejny krok w procesie wzmacniania kompetencji i struktury digital Havas Media Group. W styczniu do agencji dołączył także Łukasz Wiśniewski, który objął stanowisko szefa działu Data Business Intelligence. Od nowego roku do życia została powołana jednostka Havas E-Commerce, na czele której stanął Jacek Celiński, odpowiedzialny za rozwój kompleksowej oferty z zakresu e-commerce marketingu.

Dotychczas agencja Arena Media była pod kierownictwem Joanny Bosakirskiej. Jej dalsze plany zawodowe nie są nam znane.

Maciej Godlewski spędził blisko siedem lat w grupie K2, gdzie ostatnio pełnił funkcję chief growth officera agencji K2 Precise. Zarządzał wszystkim kluczowymi działami rozwojowymi firmy – od działu strategii digital, przez trading, marketing, aż po nowy biznes. Podlegały mu również media niedigitalowe i dział TV/multiscreen, a jedną z jego głównych ról była integracja komunikacji online oraz offline.

Maciej Florek 2335 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.