Adam Chudzik współzałożycielem i szefem rozwoju biznesu DigitalX

Przez 5 lat był szefem B2B w Empik Group.

Firma DigitalX, założona w 2019 r., zajmuje się rekrutacją dla branż e-commerce i digital. Działa w oparciu o autorski system poleceń ReferralX (eksperci z tych branż polecają do projektów rekrutacyjnych sprawdzonych, specjalistów i menedżerów). System oferuje polecającym bonusy (3 tys. zł lub więcej za poleconą osobę). Firma jest członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej.

Adam Chudzik podjął pracę w DigitalX na stanowisku co-founder/head of business development z początkiem lutego br. Przez ostatnie 5 lat był w Empik Group szefem zespołu B2B, który stworzył od podstaw. Współpracował na tym stanowisku m.in. z Mastercard, Visa, Paypal, Blikiem, firmami z sektora bankowego, domami mediowymi i agencjami marketingowymi oraz platformami HR. Wcześniej, również od podstaw, stworzył zespół B2B w firmie Naspers. Karierę zawodową rozpoczynał w Lyreco Group, gdzie przepracował ponad 15 lat, w tym na stanowiskach strategic accounts manager i key accounts manager.

 

Paweł Piasecki 998 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.