Paweł Adamczyk dołącza do Zenitha jako communications & business director

Adamczyk doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w MediaCom Warszawa, gdzie przez niemal 10 lat koncentrował się na projektach realizowanych na rzecz Procter & Gamble.

Paweł Adamczyk obejmuje stanowisko communications & business directora w agencji mediowej Zenith (Publicis Groupe). Zarządzać będzie zespołami odpowiedzialnymi za strategię, planowanie i zakup mediów na rzecz klientów: Wedel, Sephora oraz Disney.

Paweł Adamczyk doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w MediaCom Warszawa, gdzie przez niemal 10 lat koncentrował się na projektach realizowanych na rzecz Procter & Gamble w kategoriach oral care, feminine care, home care, baby care, hair care na 10 rynkach Europy Środkowej. W jego portfolio znajdują się m.in. kampanie dla marek: Pampers, Oral B, Always, Blend-a-med, Head & Shoulders, Naturella, Tampax, Max Factor, Braun, a także perfumerii Douglas.

Maciej Florek 2354 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.