David Beckham, Zuza Kołodziejczyk i Wiktoria Gąsiewska w kampanii Adidasa [wideo]

Za kompleksową realizację kampanii lokalnej odpowiada VMLY&R.

David Beckham, Zuza Kołodziejczyk i Wiktoria Gąsiewska są bohaterami nowej kampanii Adidas Ultraboost 21. Agencja VMLY&R Poland odpowiada za strategię i koncepcję lokalnego launchu tego modelu. W ramach kampanii marka prowadzi działania w digitalu i OOH/DOOH. Emitowany jest spot globalny z udziałem Davida Beckhama. Lokalny kontent wideo został przygotowany z udziałem Zuzy Kołodziejczyk i Wiktorii Gąsiewskiej.

Zaplanowane są szeroko zakrojone działania z zakresu influencer marketingu, działania PR oraz współpraca z mediami (newonce, Noizz, media biegowe). Za kompleksową realizację kampanii lokalnej odpowiada VMLY&R, za produkcję spotu lokalnego w reżyserii Arka Nowakowskiego oraz kontentu foto: Shootme i VMLY&R. Zakup mediów jest po stronie MediaComu.

Katarzyna Kacprzak 497 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.