Wspólna kampania Pyszne.pl i HBO GO

Do każdego zamówienia klienci Pyszne.pl otrzymują bezpłatny miesiąc oglądania filmów i seriali w HBO GO.

Promocja oparta na lubianym przez konsumentów mechanizmie "order and get" (natychmiastowa  nagroda za zamówienie) obowiązuje do 28 lutego br. lub do wyczerpania zapasów. Aby otrzymać darmowy kod na 30 dni do HBO GO, należy złożyć zamówienie za minimum 20 zł, a także zapisać się do newslettera Pyszne.pl. W ofercie HBO Go w Polsce jest obecnie 800 filmów fabularnych i 300 seriali, a także dokumenty koncerty i bajki dla dzieci.

– Wiemy z badań, że nasi klienci lubią zamawiać jedzenie na wieczorne seanse filmowe. Dlatego zainicjowaliśmy aktywację, która dostarcza im tej podwójnej przyjemności, zapraszając do współpracy jeden z ulubionych serwisów wielbicieli dobrego kina – komentuje Marcin Schmidt, marketing manager, Pyszne.pl. Badania wskazują, że ok. 20% konsumentów podczas seansu korzysta z serwisu do zamawiania jedzenia.

Marka Pyszne.pl należy do Just Eat Takeaway.com, wiodącego serwisu do zamawiania jedzenia online na świecie poza Chinami.

Paweł Piasecki 1015 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.