Chmura Krajowa i SalesTube łączą siły

Celem partnerstwa jest wspólne oferowanie produktów Google Cloud oraz Google Marketing Platform.

Chmura Krajowa jest partnerem strategicznym Google Cloud i najbardziej wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań chmurowych na polskim rynku. Spółka została utworzona z inicjatywy PKO Banku Polskiego i Polskiego Funduszu Rozwoju, aby zapewnić dostęp do zaawansowanych usług chmury obliczeniowej polskim firmom i instytucjom publicznym. Działa w modelu multicloud, oferując zarówno własne produkty i usługi, jak i rozwiązania swoich strategicznych partnerów Google i Microsoft. SalesTube, agencja martech ze specjalizacją w e-commerce, jest pierwszym resellerem Google Marketing Platform na rynku CEE i jedną z ośmiu agencji na świecie z pełną certyfikacją Google.

Dzięki współpracy firm dotychczasowi klienci SalesTube będą mogli skorzystać zarówno z Google Marketing Platform, jak i z atrakcyjnej oferty narzędzi chmurowych Google czy Google Workspace – zintegrowanego pakietu rozwiązań do pracy biurowej. Analogicznie, klienci Chmury Krajowej będą mogli skorzystać z oferty narzędzi do marketing automation oferowanych przez SalesTube. Jedni i drudzy otrzymają kompleksową obsługę w zakresie
rozwiązań marketingowych oraz technologii chmurowych przy wsparciu ekspertów obu firm.

Paweł Piasecki 998 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.