TVN wzmacnia wiosną ofertę serialową [wideo]

Wyraźnie poszerzona zostanie też oferta serwisu Player.

Na liście wiosennych premier TVN pojawi się serial "Tajemnica zawodowa" z Magdaleną Różczką i Cezarym Pazurą w rolach głównych (środa, godz. 21:30, od 17 lutego), w którym elementy prawnicze łączą się z medycznymi. Kolejny serial "Żywioły Saszy – Ogień" (wtorek, godz. 21:30, od 6 kwietnia) z Magdaleną Boczarską w roli Saszy Załuskiej to produkcja Player Original i adaptacja powieści "Lampiony" Katarzyny Bondy. Nowością jest też program "Równi sobie" (poniedziałki, godz. 21:30, od 1 marca), w którym widzowie będą świadkami spotkania dwóch rodzin pochodzących z różnych światów i zobaczą realne wsparcie polegające na prawdziwym zainteresowaniu się cudzymi problemami i ich rozwiązywaniu. Z kolei "Lab" to nowy, codzienny serial kryminalny (poniedziałek-piątek, godz. 17:00, na antenie od 15 lutego). Trzeci sezon serialu Player Oryginal "Chyłka – Rewizja" to wtorkowe wieczory (godz. 21:30, od 17 lutego). W planach kolejny sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej". W nowej ofercie nie zabraknie: "Kuchennych rewolucji", "MasterChefa Junior", "Kuby Wojewódzkiego", "Milionerów", "Efektu domina", "Na Wspólnej", "Ukrytej prawdy" i "Superwizjera".

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zapowiada, że w rozpoczynającym się sezonie wszystkie nowości TVN będą miały swoją prapremierę w Playerze.

Wiosną oferta Playera zostanie wyraźnie wzmocniona. Do serwisu trafią nowe sezony tytułów Player Original: "Chyłka – Inwigilacja" oraz "Szadź 2". Do kolekcji produkcji własnych dołączy także pierwszy serial parentingowy "Mamy to". W ofercie także cała lista programów reality: "Hotel Paradise", "Warsaw Shore – Oglądaj z legendami!" oraz "Wild Life". Player to także Discovery+, kolekcja produkcji non-fiction, których wizytówką są formaty Discovery+ Originals. Do najważniejszych tytułów tej wiosny należą: "Liverpool. Powrót mistrzów", "Donald Trump: Sztuka kłamstwa", "Książę Andrzej i seksafera Epsteina", "Francesco" oraz "Co zabiło Maradonę?".

Player to również prapremiery. Serwis oferuje dostęp do najpopularniejszych programów i seriali TVN Grupa Discovery aż do siedmiu dni przed ich emisją w telewizji. W tej formule widzowie zobaczą m.in. "Tajemnicę zawodową", "Lab", "Totalne remonty Szelągowskiej", "Kuchenne rewolucje", "Down the Road 2". Wzmocniona zostanie oferta filmowa serwisu.

Oferta TVN7 to kolejny sezon reality show "Hotel Paradise" i dalsze odcinki seriali "19+", "Brzydula", "Zakochani po uszy". W planach nowy sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Nowości TTV to m.in. programy: "Najgorsze polskie tatuaże", "Polski świat" oraz kolejne sezony produkcji "Down the road", "Gogglebox. Przed telewizorem", "Królowe życia" i "It’s my life! To moje życie".

 

Piotr Machul 348 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.