Relaunch miesięcznika "Poradnik 50+"

Wydawnictwo Bauer dostosowało magazyn do potrzeb kobiet 50+, korzystając z badań przeprowadzonych wśród czytelniczek w okresie pandemii.

W miesięczniku "Poradnik 50+” pojawiły się nowe rubryki i tematy, które są odpowiedzią na potrzeby kobiet w wieku powyżej 50. roku życia. To rezultat badań przeprowadzonych wśród czytelniczek prasy poradnikowej i rozrywkowej w pandemicznej rzeczywistości. Pierwszym zmienionym merytorycznie numerem jest wydanie marcowe "Poradnika 50+". 

Dotychczasowy temat główny "Nie daj sobie wmówić, że w tym wieku to normalne…” został zastąpiony przez cykl "Gdy lekarz nie ma dla nas czasu” z poradami, m.in. jak sobie radzić z chorobami przewlekłymi, gdy dostęp do lekarzy jest utrudniony. Inne nowe rubryki to: "Kuracje przy okazji”, "Nigdy nie jest za późno” – poświęcona eliminacji szkodliwych nawyków, oraz "Bądź dobra dla siebie” – wskazówki psychologów dotyczące radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, rozwiązywania problemów z innymi oraz dbania o swój komfort psychiczny i fizyczny. Dział psychologiczny uzupełniły "Drobnostki, które podniosą nas na duchu” oraz nowa rubryka "W świecie naszych wnuków”, która ma pomóc dziadkom zrozumieć świat najmłodszych członków rodziny.

Marcowe wydanie miesięcznika wspierają reklamy prasowe w tytułach Wydawnictwa Bauer. Cena egzemplarzowa  "Poradnika 50+" pozostała bez zmian i wynosi 1,99 zł. Nakład tego wydania to 270 tys. egz. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.