Frank Carvalho szefem Brand New Galaxy w Amsterdamie

Holding otwiera nowe regionalne biuro.

Brand New Galaxy (BNG), niezależny holding marketingowo-technologiczny, rozwija swoją działalność w Europie Zachodniej. Otwiera nowe regionalne biuro w Amsterdamie, którym pokieruje Frank Carvalho.

Managing director nowo powstałego biura w Amsterdamie Frank Carvalho ma 25 lat globalnego doświadczenia w marketingu i reklamie. Do Amsterdamu przenosi się z Nowego Jorku, gdzie zajmował stanowisko North American account management leader oraz był dyrektorem global business w Hogarth należącym do WPP. Przez blisko 15 lat Carvalho kierował kampaniami dla Publicis Groupe na stanowisku dyrektora regionalnego ds. obsługi klientów, był także European business lead w Samsungu oraz senior brand and marketing directorem w Vodafone w Czechach.

– Biuro BNG w Amsterdamie rozwijać będzie zarówno zakres usług, jak i zasięg geograficzny holdingu. Nasza działalność zostanie ściśle zintegrowana z globalnym rozwojem Brand New Galaxy, co zapewni obecnym i potencjalnym klientom jeszcze lepszy dostęp do wyspecjalizowanych serwisów oferowanych przez holding: e-commerce, creative & product content production oraz automation & performance. Otwieramy nowe biuro w Amsterdamie, ponieważ holenderska stolica staje się nowym centrum handlowym Europy – mówi Frank Carvalho, dyrektor zarządzający Brand New Galaxy Amsterdam.

Katarzyna Kacprzak 550 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.