Rafał Glogier-Osiński odpowiada za strategię LMC w Polsce

LMC jest właścicielem m.in. aplikacji rekrutacyjnej Pracazarogiem.pl oraz systemu do zarządzania rekrutacjami Teamio.

Od początku lutego 2021 r. Rafał Glogier-Osiński odpowiada za strategię LMC na polskim rynku jako country manager. W Polsce firma będąca częścią fińskiej Alma Media Group oferuje aplikację mobilną Praca Za Rogiem (ponad 2 mln pobrań od początku działalności) oraz system rekrutacji pracowników Teamio (30 tys. użytkowników).

Glogier-Osiński od 14 lat związany jest z rynkiem rekrutacji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Pracował m.in. w firmach Hudson i Agora, a do końca stycznia 2021 r. był dyrektorem marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią Gi Group, włoskiej agencji rekrutacyjnej działającej w 57 krajach. Odpowiadał za stworzenie strategii marketingowej, stworzył cykliczne badanie „Barometr nastrojów pracowników” oraz wiele branżowych raportów wynagrodzeń, był członkiem zespołu doradczego wspierające powstawanie nowych inwestycji w Polsce.

Rozwiązania LMC są oparte na założeniu, że w obecnych czasach to konkretna potrzeba użytkownika determinuje zakres rozwiązania: aplikacja mobilna odpowiada na potrzebę poszukiwania i zmiany pracy na podstawie wynagrodzenia oraz lokalizacji. W aplikacji Praca Za Rogiem (do pobrania za darmo w systemach operacyjnych IOS i Android) poszukujący pracy mogą wpisać: miejsce zamieszkania czy adres, w pobliżu którego chcą otrzymać oferty. Pokażą im się tylko ogłoszenia w danej lokalizacji lub promieniu, który wyznaczyli. Prawie wszystkie ogłoszenia mają podane widełki płacowe lub stawki godzinowe. Firmy z kolei zamieszczają ofertę, wskazując, gdzie zlokalizowane jest miejsce pracy, i wtedy mogą zapoznać się z ofertami potencjalnych pracowników w aplikacji lub w systemie Teamio.

Paweł Piasecki 658 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.