Aleksandra Pajewska-Klucznik w zespole Interii

Będzie zastępcą dyrektora rozrywki internetowej.

Do zespołu Interii dołączyła Aleksandra Pajewska-Klucznik, która objęła stanowisko zastępcy dyrektora rozrywki internetowej. Funkcję dyrektora tego obszaru pełni Tomasz Słoń. Pajewska-Klucznik będzie odpowiadać za treści związane z show-biznesem, serwis Pomponik.pl oraz za współpracę z Telewizją Polsat. 

Pajewska-Klucznik pracowała jako dziennikarka w Ringier Axel Springer Polska, przygotowując treści o tematyce show-biznes do działu "Ludzie" dziennika "Fakt", dodatku "Fakt Gwiazdy" oraz serwisu Fakt.pl. Współpracowała z Wydawnictwem Bauer, była również związana z Wirtualną Polską, gdzie m.in. pełniła funkcję wydawcy serwisów WP Gwiazdy i WP Teleshow, wydawcy prowadzącego Pudelka i przez dwa lata szefowej działu show-biznes. Pisała też dla "Newsweeka" i Gazety.pl oraz przygotowywała strategie medialne dla firm i gwiazd.

Maciej Florek 2380 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.