Birgit Kos reklamuje nową kolekcję Gino Rossi Simple Chic [wideo]

W szpilkach z kolekcji modelka pojawiła się na okładce styczniowo-lutowego magazynu "Vogue Polska".

Kapsułowa kolekcja Gino Rossi Simple Chic Składa się się z dwóch modeli buta – klasycznych czółenek z noskiem w szpic na niższym i na wyższym obcasie oraz wygodnej, praktycznej torebki średniej wielkości z uchwytem z boku. Wszystkie projekty wykonane są ze skóry naturalnej z połyskiem w różnych odcieniach. Kolekcja dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

Holenderska supermodelka Birgit Kos wielokrotnie pojawiała się na okładkach międzynarodowych edycji magazynów "Vogue", "Harper’s Bazaar" i "Elle". Podpisała kontrakty z Hugo Bossem i Tomem Fordem. Na potrzeby obecnej kampanii fotografowały ją Magda Wunsche i Aga Samsel, za produkcję odpowiada agencja Warsaw Creatives.

Paweł Piasecki 702 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.