Koniec ATM Rozrywka

Kanał zakończył nadawanie.

Firma ATM Grupa, największy w kraju producent telewizyjny, zakończyła nadawanie swojego kanału telewizyjnego ATM Rozrywka, dostępnego m.in. w telewizji naziemnej, sieciach kablowych i platformach satelitarnych, który działał od wiosny 2012 r.

To konsekwencja utraty koncesji. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT), państwowy regulator rynku telewizyjnego, cofnęła ATM Grupie koncesję na nadawanie, bo – jak twierdzi – spółka w porę nie wystąpiła o jej przedłużenie.

Na miejsce zwolnione przez ten kanał w telewizji naziemnej KRRiT rozpisała konkurs. ATM Grupa zgłosiła się do niego, ale oprócz niej o to miejsce stara się także ośmiu innych nadawców: Michał Winnicki (Silver TV), Green Content (DMax), Red Carpet Media (Red Carpet TV), Wirtualna Polska (H! TV), MWE Teleport (Tele Rozrywka), MWE Broadcast (TVC Nostalgia), Gaming, Tech Esport Media (CD Action TV) oraz Telewizja Polsat (Polsat Edu). Termin rozstrzygnięcia przez KRRiT konkursu jest nieznany.

Maciej Burlikowski 1578 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.