Karolina Herman awansuje w Publicis Worldwide Polska

Obejmuje stanowisko account supervisora.

Karolina Herman objęła stanowisko account supervisora w agencji Publicis Worldwide Polska. Dotychczas pełniła funkcję account managera i odpowiadała za koordynację projektów w ramach działań 360 stopni, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji digitalowej, w tym realizowanej w mediach społecznościowych, jak również ATL i organizacji eventów.

Pierwsze kroki na ścieżce zawodowej Herman stawiała w agencji badawczej. Od 2011 r. związała karierę zawodową z branżą reklamową. Najpierw pracowała dla agencji180heartbeats i Blueberry (obecnie Agencja Warszawa). W 2013 r. przeszła do Publicis Worldwide Polska. W tej agencji miała okazję pracować przy projektach takich firm i marek, jak: Renault, Vicks, Michelin, Sanofi czy Carlo Rossi.

Maciej Florek 2287 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.