Sławek Wala jako nowy chief technology officer w VMLY&R Poland

Od 2017 r. związany był z Cheil Poland.

Do zespołu VMLY&R Poland na stanowisko chief technology officera (CTO) dołączył Sławek Wala. Jego zadaniem jest zapewnianie wysokiej jakości oferty technologicznej 350-osobowej agencji, dalszy rozwój kompetencji 60-osobowego zespołu developerskiego oraz wsparcie firmy w budowaniu nowych możliwości biznesowych na poziomach lokalnym i globalnym.

Wala jest menedżerem z 20-letnim doświadczeniem w branży komunikacji marketingowej, w tym 10-letnią praktyką w zarządzaniu międzynarodowymi teamami produkcyjnymi i kreatywnymi. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, usprawnianiu procesów biznesowych i implementacji metod poprawy efektywności i jakości pracy.

Od 2017 r. związany był z Cheil Poland, gdzie początkowo odpowiadał za produkcję digitalową i rozwój działów Digital Production oraz Shared Services Operations, a przez ostatni rok pracował na stanowisku CTO. Wcześniej związany był z agencjami OS3 i Gong. Pracował dla międzynarodowych i polskich marek, w tym: Samsunga, 4F, PKO BP, BMW, Volvo, TVN, Philipsa, Ecco, T-Mobile, Lotosu, ING, Red Bulla, Intela.

Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.