"Pismo" ze specjalnym wydaniem z okazji Dnia Kobiet

Numer specjalny dostępny jest jako PDF oraz w wersji audio.

Z okazji Dnia Kobiet "Pismo" przygotowało małe wydanie specjalne z ważnymi artykułami archiwalnymi z lat 2018-2020 dotyczącymi kobiet, kobiecości i feminizmu. Są wśród nich portrety aktorki-aktywistki Jane Fondy, "nastoletniej wojowniczki" Grety Thunberg oraz Jacindy Ardern, premierki Nowej Zelandii, która błyskawicznie poradziła sobie z pandemią. Można także przeczytać esej Małgorzaty Sadowskiej o #MeToo w świecie filmowym i rozmowę Katarzyny Zając z fotoreporterką Anną Musiałówną.

Numer specjalny jest dostępny jedynie dla osób posiadających prenumeratę lub wykupiony roczny dostęp online do „Pisma” oraz tylko w formacie PDF i jako playlista (wszystkie artykuły w wersji audio jako pliki w Soundcloud).

Paweł Piasecki 738 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.