"Twój Styl" z 17. edycją akcji "Stylowe Zakupy"

Kwietniowy numer pisma wspiera szeroko zakrojona kampania reklamowa.

"Stylowe Zakupy” to największa akcja rabatowa w Polsce - obecna edycja jest już siedemnastą. Czytelniczki  kwietniowego numeru "Twojego Stylu” (Wydawnictwo Bauer) będą mogły skorzystać z kuponów rabatowych do sklepów stacjonarnych, internetowych i salonów usługowych ponad 400 marek, gdzie zniżki sięgną 50%. Do akcji włącza się także dwutygodnik "Show”.

Akcja będzie dostępna również w serwisie StyloweZakupy.pl, gdzie czytelniczki będą mogły pobrać kody rabatowe do sklepów internetowych. Sponsorem głównym "Stylowych Zakupów” jest Bank Millenium. Partnerem technologicznym serwisu jest spółka AleRabat.com.

 W kwietniowym numerze „Twojego Stylu” znajdzie się także dodatek "Trendy wiosna-lato 2021", w którym  zaprezentowane zostaną inspiracje modowe ze światowych wybiegów oraz przykładowe stylizacje z wykorzystaniem produktów możliwych do kupienia w ramach akcji "Stylowe Zakupy”, wraz z podaniem cen po naliczeniu rabatu. Magazyn ukaże się w 200 tys. nakładzie w cenie 8,99 zł. 

Kwietniowy numer Twojego Stylu będzie reklamowany w tv, radio i prasie, m.in. w serwisach: twojstyl.pl, stylowezakupy.pl i alerabat.com, social mediach,  w punktach sprzedaży oraz w okresie trwania akcji w sklepach i punktach usługowych. Działania reklamowe organizuje Wydawnictwo Bauer. 

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.