Agnieszka Maciejewska dyrektorem people & culture TVN Grupa Discovery

To nowe stanowisko w strukturze spółki.

Od kwietnia br. Agnieszka Maciejewska dołączy do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery. Obejmie nowe stanowisko w strukturze spółki i będzie odpowiadała za działania people & culture TVN i Discovery w Polsce.

Maciejewska będzie zajmowała stanowisko dyrektora people & culture zarówno dla TVN, jak i Discovery w Polsce. Będzie raportowała bezpośrednio do Amy Girdwood, executive vice president people & culture Discovery.

Agnieszka Maciejewska pracowała wcześniej w EY Polska (Ernst & Young), gdzie zajmowała stanowisko dyrektor personalnej. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie w dziedzinie HR oraz programach rozwojowych dla kadry kierowniczej. Wcześniej była partnerem w firmie doradztwa personalnego Neumann Leadership oraz sprawowała funkcję prezes zarządu Hudson Global Resources w Polsce. Oprócz pracy zawodowej realizuje się w pracy społecznej. Od 5 lat pełni funkcję prezesa zarządu Fundacji Liderek Biznesu.

Piotr Machul 383 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.