Globalna agencja muzyczna Big Sync Music wchodzi do Polski

Pokieruje nią Michał Krajewski, wcześniej head of music w Cord Warsaw.

Na zdjęciu od lewej: Mateusz Szmigiero, Aneta Kabsa, Piotr Ćwikliński i Michał Krajewski
Na zdjęciu od lewej: Mateusz Szmigiero, Aneta Kabsa, Piotr Ćwikliński i Michał Krajewski
Big Sync Music, globalna agencja licencjonowania muzyki, utworzyła oddział w Warszawie. Od 2019 r. Big Sync Music wchodzi w skład największej na świecie platformy licencjonowania muzyki -  Songtradr. Współpracuje z czołowymi markami, w tym Unilever, Lipton i Google oraz holdingami i niezależnymi agencjami reklamowymi (WPP, Omnicom Group,IPG, Publicis Groupe, Havas, R/GA, 72andSunny i adam&eveDDB). Warszawskie biuro jest dla Big Sync ósmym na świecie obok Los Angeles, Nowego Jorku, Londynu, Paryża, Hamburga, Singapuru i Sydney. 

Na czele warszawskiego biura Big Sync Music staje Michał Krajewski, wcześniej head of music w Cord Warsaw, części Cord Worldwide z siedzibą w Londynie. Do Big Sync przechodzą wraz z nim: Aneta Kabsa, creative director, Mateusz Szmigiero, senior music supervisor i Piotr Ćwikliński, music supervisor & licensing manager.

Paweł Piasecki 754 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.