Anna Koszur nowym CEO Grupy S/F

Przejmuje stanowisko od Marcina Jeziorskiego.

Anna Koszur awansuje na stanowisko chief executive officera Grupy S/F, przejmując stanowisko od Marcina Jeziorskiego. Jeziorski awansował z kolei na stanowisko chief commercial officera holdingu Mediacap.

Koszur współpracuje z Grupą S/F od 2016 r. Początkowo jako strateżka, a od 2018 już w zarządzie jako deputy managing director, a następnie managing director Scholz & Friends Warszawa.

Wraz z promocją Anny Koszur nowe funkcje obejmują kluczowi menedżerowie Grupy S/F. Piotr Hassine, dyrektor zarządzający The Digitals i Booost, pełnić będzie funkcję chief growth officera Grupy S/F odpowiedzialnego za rozwój biznesu. Scentralizowane zostały także role w kreacji z Józkiem Dutkiewiczem jako chief creative officerem,
Marcinem Mroczkiem jako creative directorem i Bartkiem Kojem jako head of content & design.Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.