Canal+ reklamuje nowy serial "Klangor" [wideo]

Premiera ośmioodcinkowego serialu z Arkiem Jakubikiem i Mają Ostaszewską w rolach głównych 26 marca.

Nadawca kanałów telewizyjnych Canal+ Polska rozpoczął kampanię reklamującą nowy serial własnej produkcji "Klangor" (premiera w piątek 26 marca). To dramat rodzinny z historią kryminalną w tle w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedno z ich dzieci znika bez śladu. Za zdjęcia do serialu odpowiada Witold Płóciennik, za scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys i Dariusz Felich, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński i Piotr Kmiecik, dźwięk Mirosław Makowski, Wojciech Cwyk, Michał Kostarkiewicz, autorem muzyki jest Mikołaj Trzaska.

Za produkcję serialu odpowiadają Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł z Opus TV (Opus Film).

Kampania reklamująca serial jest prowadzona we własnych kanałach telewizyjnych Canal+ i w serwisie online, w prasie (w TV-guide'ach i magazynach kolorowych), w radiu i internecie, w tym w mediach społecznościowych. Kreację nadawca przygotował we własnym zakresie, a zakup mediów - we współpracy z domem mediowym Havas Media.

Maciej Burlikowski 1688 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.