Startuje Radio RMF24.pl

Program nowej stacji informacyjnej przygotowuje zespół "Faktów RMF FM" oraz portalu RMF24.pl.

Zadebiutowało nowe radio informacyjne – Radio RMF24.pl, które na bieżąco ma informować o najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie. Program stacji przygotuje zespół "Faktów RMF FM" oraz portalu informacyjnego RMF24.pl. – kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów, korespondentów i wydawców. Radia słuchać będzie można na RMF24.pl i rmfon.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnej.

– Naszym hasłem jest "Jeszcze więcej informacji!" i to będziemy oferować naszym słuchaczom. Dzień z Radiem RMF24.pl to idealny czas dla tych, którzy szukają jeszcze więcej bieżących wiadomości, jeszcze więcej ekonomii, jeszcze więcej sportu, jeszcze więcej kultury – mówi Marek Balawajder, dyrektor Informacji RMF FM. 

– Uruchomienie radia informacyjnego to naturalny krok, wykorzystujący olbrzymie zasoby, jakimi dysponujemy jako Grupa RMF, na które składają się przede wszystkim fantastyczni dziennikarze, reporterzy i wydawcy "Faktów" oraz portalu RMF24.pl. Codziennie dostarczają oni słuchaczom i internautom setki newsów – informacyjna stacja radiowa będzie kolejnym kanałem dotarcia do odbiorców z tymi treściami – tłumaczy Marek Balawajder.

Stacja RMF24.pl będzie dostępna całą dobę, a od 08:00 do 18:30 w dni powszednie prowadzony będzie program live przez dziennikarzy RMF FM: Bogdana Zalewskiego, Tomasza Staniszewskiego i Tomasza Weryńskiego, a także Marcina Jędrycha, Darka Maciborka i Krzysztofa Urbaniaka. Program radia ma się składać z reportaży, rozmów z zaproszonymi gośćmi, analiz ekspertów dotyczących bieżących wydarzeń, komentarzy, sondy ulicznej, przeglądu prasy i artykułów z portalu RMF24.pl. 

Oprócz tego co godzinę, przez całą dobę, emitowane będą "Fakty RMF FM", a dodatkowo, rano i po południu co pół godziny. W programie znajdą się także wywiady znane z anteny RMF FM – "Poranna rozmowa Roberta Mazurka" (o 08:02) i "Popołudniowa rozmowa Marcina Zaborskiego" (o 18:02). Obie w rozszerzonej, wydłużonej formie, dostępnej dotychczas jedynie w internecie. Newsy przeplatane będą muzyką – gitarowym popem i pop-rockiem oraz klasyką rocka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.