"In Business" nowy program Business Insider Polska

Gospodarzem programu, który co środa będzie miał premierę na Businessinsider.com.pl, jest Mikołaj Kunica.

24 marca o 17:00 na platformie  Businessinsider.pl oraz na stronie głównej Onet.pl debiutuje nowy program "In Business”, którego gospodarzem jest Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska (Ringier Axel Springer Polska). Jego gościem będzie przedsiębiorca i inwestor giełdowy Zbigniew Jakubas.

"In Business” ma być cyklicznym programem, który pokaże kulisy biznesu i pomoże poznać oraz zrozumieć pomysły i projekty ludzi, którzy wyznaczają trendy i kierunki zmian w gospodarce. Gośćmi programu będą prezesi i właścicieli firm, inwestorzy, liderzy rynku kapitałowego, decydencji, a także naukowcy i myśliciele, którzy kreują i wychwytują trendy oraz współtworzą nowe modele biznesowe.

Premierowe odcinki "In Business” będą dostępne w każdą środę o godz. 17:00 na Businessinsider.pl. a wybrane fragmenty również na stronie głównej Onet.pl.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.