Komandor promuje aplikację Designer

Działania producenta mebli na wymiar realizuje dom mediowy Media Choice.

Marka mebli na wymiar Komandor promuje aplikację Designer, która umożliwia klientom samodzielne stworzenie indywidualnego projektu szafy, garderoby, drzwi przesuwnych czy loftowych przeszkleń. Oprogramowanie pozwala dopasować ulubiony kolor, wymiar oraz funkcję mebla, a następnie dzięki funkcji AR (rozszerzonej rzeczywistości) przenieść projekt do własnego wnętrza.

Głównym celem kampanii są instalacje aplikacji, więc obejmuje ona przede wszystkim obszar mobile. Poza siecią wyszukiwania oraz reklamową Google informacje o aplikacji widoczne są m.in. na YouTube.
Kampania obejmuje też działania reklamowe w popularnych portalach z kategorii urządzanie wnętrz i budowa domu. Wykorzystywane są również inne rozwiązania digital, służące kontynuacji dialogu z użytkownikami, którzy wstępnie zainteresowali się możliwościami Designer Komandor.

Działania reklamowe prowadzi dom mediowy Media Choice, który odpowiada za strategię, zakup mediów oraz realizację kampanii. Kreacje przygotował zespół graficzny w firmie Komandor.

Maciej Florek 2250 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.