Anna Borowiec-Góra i Kinga Strawińska w zarządzie Walk PR

Będą odpowiadać za rozwój spółki w obszarach corporate PR oraz brand PR.

Anna Borowiec-Góra oraz Kinga Strawińska weszły do zarządu Walk PR, spółki specjalizującej się w działaniach public relations należącej do Grupy Walk. W ramach trzyosobowego zarządu z Agnieszką Bacińską, CEO Walk PR, będą odpowiadać za rozwój spółki w obszarach corporate PR oraz brand PR.

Anna Borowiec-Góra od 20 lat zajmuje się komunikacją korporacyjną i kryzysową. Projektowała oraz wdrażała wieloletnie projekty wizerunkowe, pozycjonujące marki na rynku, obejmujące badania, raporty, współpracę z ośrodkami analitycznymi. Pracowała m.in. dla Banku Millennium, mBanku, Eurobanku, Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowym, E.Wedel, Empiku, Vision Express. W Walk PR pracuje od marca 2017 r.

Kinga Strawińska to strategiczna doradczyni w zakresie komunikacji produktowej, odpowiedzialna za rozbudowę portfolio klientów i usług Walk PR. Doświadczenia zawodowe zdobywała w Londynie, Genewie i Paryżu. Specjalizuje się w tworzeniu globalnych strategii marek. Moderatorka Design Thinking, ambasadorka Walk PR do programu United Nations Global Compact "Równe szanse w biznesie”. Pracowała m.in. dla Procter & Gamble, City, Volkswagen Group, E.Wedel, Empiku, L’Oreala czy CEDC. Z Walk PR jest związana od początku 2019 r.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.