Loteria "Potrząśnij na szczęście" w drogeriach Rossmann

Codziennie do wygrania są nagrody z puli 1,5 mln produktów. W maju odbędzie się losowanie nagrody głównej - 150 tys. zł.

W loterii "Potrząśnij na szczęście" (22 marca - 16 maja) może wziąć udział każdy, kto zrobi zakupy w drogerii stacjonarnej Rossmann za minimum 20 zł (nie wliczają się produkty lecznicze, wyroby medyczne, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, alkohol i karty podarunkowe) i zeskanuje przy kasie najnowszą wersję aplikacji mobilnej Rossmann PL. Po wybraniu przycisku „Gram w loterii” należy zaakceptować regulamin i energicznie potrząsnąć telefonem w prawo i lewo. Informacja o ewentualnej wygranej (produkt z kategorii kremy, szampony, mydła, olejki do ciała lub zdrowe przekąski) ukaże się na ekranie. Udział w loterii umożliwiają zakupy w kasie tradycyjnej, samoobsługowej oraz za pomocą płatności Rossmann GO (w aplikacji mobilnej).

Oprócz możliwości wygrania nagród rzeczowych klient otrzymuje także punkty (20 zł to 1 punkt). Każde 10 punktów daje 1 los w losowaniu nagrody tygodniowej – 15 tys. zł. Natomiast 30 punktów to równowartość 1 losu w losowaniu nagrody głównej, czyli 150 tys. zł, które odbędzie się 19 maja. Każdy, komu nie uda się wygrać nagrody rzeczowej, otrzymuje 3 dodatkowe punkty. W loterii można wziąć udział dowolną liczbę razy, z tym że jeden uczestnik może wygrać maksymalnie 5 nagród instant win (produktów z półki) i 1 nagrodę tygodniową.

Organizatorem loterii jest agencja Unique One, a wszystkie działania komunikacyjne prowadzone są przez Rossmann.

Paweł Piasecki 998 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.