Mamy To - nowa agencja eventowa na rynku

Agnieszka Sołtysiak i Justyna Fabisiak zakładają agencję.

Rynek agencji eventowych zyskał nowego gracza. Agencja Mamy To rozpoczęła działalność pod kierownictwem współzałożycielek: Agnieszki Sołtysiak i Justyny Fabisiak, które związane są z branżą eventową od kilkunastu lat. Nowy podmiot nie zamyka się w granicach Polski, profilując się zarówno na wydarzenia off-, jak i online.

– Wiele osób, słysząc o naszych planach, dziwiło się, że mimo obecnego kontekstu gospodarczego i niejasnych prognoz decydujemy się rozpocząć nową przygodę biznesową. Robimy to bez obaw i bez kompleksów, bo z przepracowaną, długofalową strategią rozwoju. Takie jesteśmy i takie będzie nasze nowe dzieło: pewne obranego kierunku, świadome posiadanego doświadczenia i niepokorne biznesowo. To podejście nigdy nas – jako zawodowy duet, ale i każdą z osobna – nie zawiodło w drodze na wiele szczytów. Wierzymy, że i tym razem dzięki precyzyjnemu połączeniu naszych energii wbiegniemy ciężką pracą, ale bez zadyszki na kolejny z nich – podsumowuje Sołtysiak.

Katarzyna Kacprzak 562 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.